UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niech ten Wróblewski mniej marnuje kasy cholerny nierób i trwoniciel, rozpieprza pieniadze na pomniki, na upadłą olimpię i inne bzdety
niech ten Wróblewski mniej marnuje kasy cholerny nierób i trwoniciel, rozpieprza pieniadze na pomniki, na upadłą olimpię i inne bzdety