UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Resztki kasy dla Elbląga. To pipidowki na mazurach dostają po 300 mln zł a Elbląg 130 tys MIASTO dostaje ochlapy. Ciekawe ile olsztyn zgarnie z ponad 1 miliarda zl.


Anuluj