UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Resztki kasy dla Elbląga. To pipidowki na mazurach dostają po 300 mln zł a Elbląg 130 tys MIASTO dostaje ochlapy. Ciekawe ile olsztyn zgarnie z ponad 1 miliarda zl.
Resztki kasy dla Elbląga. To pipidowki na mazurach dostają po 300 mln zł a Elbląg 130 tys MIASTO dostaje ochlapy. Ciekawe ile olsztyn zgarnie z ponad 1 miliarda zl.