UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To przykre, ale władza miasta nie mają pomyslu na Elbląg, za to mają na siebie czyli trwać póki się da. Elbląg jest w kraju postrzegany jako miasto blisko morza i ten kierunek wg mnie powinien być priorytetem, a nie biurowiec. Tyle, że to jest samograj, grunt się sprzeda, ktoś coś pobuduje i dalej można zapaść w sen. Tak, jak się do E. przyjezdza to ma się wrażenie, że jest to miasto senne i nijakie, z pomnikiem reliktem w centrum, świadczącym, że miniony ustrój ma się tu dobrze.