UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@.,., - Boli was że te pieniądze zostaną w kieszeni mieszkańców? I tak za każdym razem gdy mieszkaniec zyskuje to nieudolni włodarze kwiczą

Janusz R

Anuluj