A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Działa PiS za nasze pieniądze. Tak to można byle nie za swoje.
Z wyliczeń prezydenta Elbląga wynikało że miasto straci ok 45 mln. Pis łaskawie obiecuje 27 mln. Tak się dyma Polaków z uśmiechem na ustach i 18 mln na bąkiewiczów, obajtków, kurskich i rydzykow
okradli ludzi i dali ten hajs na bzdurne koncepty, przecież to jest czysta komuna rodem z gierkowskiego PRL, biurowiec nad rzeką sprawdzi się tak jak ten szklany dom na Modrzewinie, komuchy marnują pieniądze bo nie ich tylko ukradzione
Ostatni kawałek zieleni w mieście zabetonują
pinokio obiecuje Elblągowi pieniądze których nie dostanie z UE tylko po to by wzbudzić do niej niechęć. Najpierw obieca a potem zwali winę na tą "nieludzką"okupantke która nie chce dać pieniędzy "które nam się przecież należą"
@TeofilSkorupa - No tyś Teofilu to jest przedebi l. Ale zabawny
@TeofilSkorupa - Proszę Pana, niech Pan przestanie uprawiać partyjną propagandę, to nie miejsce po temu. Może niech Pan działa w pisowskiej gazetce, może ja dla Pana partia uruchomi.
Przestańcie już jęczeć POpaprańcy. .. oddajcie swoje 500+ to będzie więcej pieniędzy w budżecie. Jęczycie że pieniądze PIS śmierdzą a 500+ co miesiąc bierzecie. .. jesteście fałszywi na każdym kroku.
A Wróbel i tak będzie narzekał, że miasto musi dołożyć do inwestycji 3bańki.
Żal ci kawałka obsr*nego trawnika. To jest miasto a nie wieś.