91
26.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Działa PiS za nasze pieniądze. Tak to można byle nie za swoje.
(2021.10.26)

info

23  
  11
Z wyliczeń prezydenta Elbląga wynikało że miasto straci ok 45 mln. Pis łaskawie obiecuje 27 mln. Tak się dyma Polaków z uśmiechem na ustach i 18 mln na bąkiewiczów, obajtków, kurskich i rydzykow
Mądry jarek (2021.10.26)
okradli ludzi i dali ten hajs na bzdurne koncepty, przecież to jest czysta komuna rodem z gierkowskiego PRL, biurowiec nad rzeką sprawdzi się tak jak ten szklany dom na Modrzewinie, komuchy marnują pieniądze bo nie ich tylko ukradzione
Thbb (2021.10.26)

info

16  
  7
Ostatni kawałek zieleni w mieście zabetonują
(2021.10.26)
pinokio obiecuje Elblągowi pieniądze których nie dostanie z UE tylko po to by wzbudzić do niej niechęć. Najpierw obieca a potem zwali winę na tą "nieludzką"okupantke która nie chce dać pieniędzy "które nam się przecież należą"
Takie buty (2021.10.26)

info

17  
  6
@TeofilSkorupa - No tyś Teofilu to jest przedebi l. Ale zabawny
:-) (2021.10.26)
@TeofilSkorupa - Proszę Pana, niech Pan przestanie uprawiać partyjną propagandę, to nie miejsce po temu. Może niech Pan działa w pisowskiej gazetce, może ja dla Pana partia uruchomi.
(2021.10.26)
Przestańcie już jęczeć POpaprańcy. .. oddajcie swoje 500+ to będzie więcej pieniędzy w budżecie. Jęczycie że pieniądze PIS śmierdzą a 500+ co miesiąc bierzecie. .. jesteście fałszywi na każdym kroku.
Tw .. lolek.. (2021.10.26)
A Wróbel i tak będzie narzekał, że miasto musi dołożyć do inwestycji 3bańki.
Phihihi (2021.10.26)

info

13  
  2
Żal ci kawałka obsr*nego trawnika. To jest miasto a nie wieś.
Bbhh (2021.10.26)