UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pinokio obiecuje Elblągowi pieniądze których nie dostanie z UE tylko po to by wzbudzić do niej niechęć. Najpierw obieca a potem zwali winę na tą "nieludzką"okupantke która nie chce dać pieniędzy "które nam się przecież należą"
Takie buty