UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pinokio obiecuje Elblągowi pieniądze których nie dostanie z UE tylko po to by wzbudzić do niej niechęć. Najpierw obieca a potem zwali winę na tą "nieludzką"okupantke która nie chce dać pieniędzy "które nam się przecież należą"

Takie buty

Anuluj