UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z wyliczeń prezydenta Elbląga wynikało że miasto straci ok 45 mln. Pis łaskawie obiecuje 27 mln. Tak się dyma Polaków z uśmiechem na ustach i 18 mln na bąkiewiczów, obajtków, kurskich i rydzykow
Mądry jarek
Z wyliczeń prezydenta Elbląga wynikało że miasto straci ok 45 mln. Pis łaskawie obiecuje 27 mln. Tak się dyma Polaków z uśmiechem na ustach i 18 mln na bąkiewiczów, obajtków, kurskich i rydzykow
Mądry jarek