UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z wyliczeń prezydenta Elbląga wynikało że miasto straci ok 45 mln. Pis łaskawie obiecuje 27 mln. Tak się dyma Polaków z uśmiechem na ustach i 18 mln na bąkiewiczów, obajtków, kurskich i rydzykow

Mądry jarek

Anuluj