UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

pinokio obiecuje Elblągowi pieniądze których nie dostanie z UE tylko po to by wzbudzić do niej niechęć. Najpierw obieca a potem zwali winę na tą "nieludzką"okupantke która nie chce dać pieniędzy "które nam się przecież należą"

Takie buty