UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przestańcie już jęczeć POpaprańcy. .. oddajcie swoje 500+ to będzie więcej pieniędzy w budżecie. Jęczycie że pieniądze PIS śmierdzą a 500+ co miesiąc bierzecie. .. jesteście fałszywi na każdym kroku.

Tw .. lolek..