A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
O ile wiem nie ma i nie będzie żadnego polexitu. Trzeba trochę pomyśleć, ale czego wymagać od organizatorow?
będzie 5 czy 10 osób?A przy ilu to już tłum?
a wołodja z giemkiem tez beda? czy wiedza ze to lipa i pic na wode? oj julki, julki, tyłki wam zmarzna tylko a rozumu nie przybedzie, lampart znowu banieczke przytuli na kolejna kamienice od komornika sobie wykupi. .. .
Tylko ktoś kto wyciąga łapy po nie swoje pieniądze może się cieszyć z rządów piss. To si enazywa współudział. Na szczęście już niedługo Polska wróci do normalnosci
Nie rozumiem jak można się obnosić z poparciom dla piss. W europie pis jest traktowany jak najgorszy sąsiad który nie stosuje się do żadnych zasad. Mam nadzieję że unia nie będzie dotować tego rządu fanatyków religijnych
@Lit - Na. szczęście frekwencja będzie niska
To nie marsz to strajkową gonitwa
Krzyczą i maszerują odłamy dawnej komuny. na kolanach aby zniszczyć Polskę i stworzyć poddaństwo!
Kobiety-czy Wy nie macie zajęcia???? Posłanka Falej się nudzi ???