53
21.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
O ile wiem nie ma i nie będzie żadnego polexitu. Trzeba trochę pomyśleć, ale czego wymagać od organizatorow?
Polka1 (2021.10.21)

info

17  
  2
będzie 5 czy 10 osób?A przy ilu to już tłum?
(2021.10.21)

info

8  
  2
Najpierw ogłoszono w dniu wczorajszym "marsz przeciwko podwyżkom", teraz już "marsz przeciwko polexitowi"? Czy organizatorki ogarniają jeszcze, co tak naprawdę organizują i dla kogo, czy to tylko heca dla hecy ma być, bo takie przyszły wytyczne z lib-centrali? #JestemWesołyRomek, #AwLesieLeżąZwłoki. ..
RobertKoliński (2021.10.22)
a wołodja z giemkiem tez beda? czy wiedza ze to lipa i pic na wode? oj julki, julki, tyłki wam zmarzna tylko a rozumu nie przybedzie, lampart znowu banieczke przytuli na kolejna kamienice od komornika sobie wykupi. .. .
(2021.10.22)

info

11  
  1
Tylko ktoś kto wyciąga łapy po nie swoje pieniądze może się cieszyć z rządów piss. To si enazywa współudział. Na szczęście już niedługo Polska wróci do normalnosci
System (2021.10.22)
Nie rozumiem jak można się obnosić z poparciom dla piss. W europie pis jest traktowany jak najgorszy sąsiad który nie stosuje się do żadnych zasad. Mam nadzieję że unia nie będzie dotować tego rządu fanatyków religijnych
Piss to megazło (2021.10.22)

info

3  
  12
@Lit - Na. szczęście frekwencja będzie niska
(2021.10.22)
To nie marsz to strajkową gonitwa
(2021.10.22)
Krzyczą i maszerują odłamy dawnej komuny. na kolanach aby zniszczyć Polskę i stworzyć poddaństwo!
(2021.10.22)

info

13  
  5
Kobiety-czy Wy nie macie zajęcia???? Posłanka Falej się nudzi ???
jonasz (2021.10.22)

info

12  
  5