Wybrany wątek opinii
Jak ja się cieszę że rządzi PiS i Kaczyński. Bo tak to by te całe oszolomstwo i zdziczenia zalały kraj
Do moderacji
Odpowiedz
37
20
Tylko ktoś kto wyciąga łapy po nie swoje pieniądze może się cieszyć z rządów piss. To si enazywa współudział. Na szczęście już niedługo Polska wróci do normalnosci
Do moderacji
Odpowiedz
4
11