53
21.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brawo! Tylko podziwiać!Szacun, że Wam się chce!
katon (2021.10.22)

info

5  
  11
Będą maszerować to przynajmniej schudną
(2021.10.22)

info

4  
  1
Krytykują wyłącznie poddani kleru, jak Wam nie wstyd!
(2021.10.22)

info

2  
  6
nie jestem za żadnym rządem, ani pis, ani po, ani psl, laasidasicdja, itd, nic nie robią żeby było lepiej, tylko banialuki wstawiają, a wy im wierzycie
(2021.10.22)

info

1  
  0
Na kogo później będziecie głosować Donaldunia, Grzesia czy może Sławomira. N. Smieszni jesteście Donaldunio namawiał wszystkich do powrotu z zagranicy a sam s. .. do Merkeluni. Czy wy macie klapki na oczach. Pamietacie Grzesia jak się zamyślił jak zadano mu pytanie co przez 8 lat udało im się zdziałać to nie wiedział co ma powiedzieć. Chcecie złodziei którzy chowają pieniądze po szafkach to idźcie na protest.
Kulfon1308 (2021.10.22)

info

6  
  3
@RobertKoliński - zorganizujmy marsz przeciw marszą 🤣🙅🙅 .
Kulfon1308 (2021.10.22)
Kobiety ze Strajku Kobiet w Elblągu ! Nie zapomnijcie w poniedziałek o ofiarach Elbląskiej mafii ZET, czyli o osobach poddanych zorganizowanym elektronicznym torturom.
ofiara ZET (2021.10.22)

info

0  
  2
a ty maszeruje, maszeruj głośno krzycz, niech żyje nam wołodia iljicz!
(2021.10.22)

info

3  
  1
Obecny!. .całym sercem z wami kobitki!!!Czas skończyć z tymi złodziejami!!!
Janek202 (2021.10.22)

info

2  
  1
Masz rację!, drobie panie ze strajku kobiet. .
Jonak343 (2021.10.22)