A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Brawo! Tylko podziwiać!Szacun, że Wam się chce!
Będą maszerować to przynajmniej schudną
Krytykują wyłącznie poddani kleru, jak Wam nie wstyd!
nie jestem za żadnym rządem, ani pis, ani po, ani psl, laasidasicdja, itd, nic nie robią żeby było lepiej, tylko banialuki wstawiają, a wy im wierzycie
Na kogo później będziecie głosować Donaldunia, Grzesia czy może Sławomira. N. Smieszni jesteście Donaldunio namawiał wszystkich do powrotu z zagranicy a sam s. .. do Merkeluni. Czy wy macie klapki na oczach. Pamietacie Grzesia jak się zamyślił jak zadano mu pytanie co przez 8 lat udało im się zdziałać to nie wiedział co ma powiedzieć. Chcecie złodziei którzy chowają pieniądze po szafkach to idźcie na protest.
@RobertKoliński - zorganizujmy marsz przeciw marszą 🤣🙅🙅
.
Kobiety ze Strajku Kobiet w Elblągu ! Nie zapomnijcie w poniedziałek o ofiarach
Elbląskiej mafii ZET, czyli o osobach poddanych zorganizowanym elektronicznym torturom.
a ty maszeruje, maszeruj głośno krzycz, niech żyje nam wołodia iljicz!
Obecny!. .całym sercem z wami kobitki!!!Czas skończyć z tymi złodziejami!!!
Masz rację!, drobie panie ze strajku kobiet. .