UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie rozumiem jak można się obnosić z poparciom dla piss. W europie pis jest traktowany jak najgorszy sąsiad który nie stosuje się do żadnych zasad. Mam nadzieję że unia nie będzie dotować tego rządu fanatyków religijnych

Piss to megazło

Anuluj