53
21.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No i znów zacznie się - w pierwszym szeregu pewnie będzie Falej, Wcisła, Gelert i może Lempart. Dalej inni sympatyzujący zadymiarze. Pewnie będą mieć założone maski w celu ananimowego działania.
Zkjot (2021.10.21)

info

17  
  3
Dziewczyny jak już zaczniecie protest pod siedzibą Pisu to potem zajdzcie pod prezyzydium na trybunalskiej i tam też chwilę pokrzyccie-przecież prezydent naszego miasta p. Wróblewski obiecywał zniżkę na ciepło z epecu o 20 procent, a w tym roku mamy kolejną podwyżkę ciepła. .. .Jak wyliczać błedy to wszystkim. .. Życze miłego protestu i nie zapominajcie dlaczego i dzięki komu tak ciężko żyje się w tym mieście. ..
SYN SYLWESTRA (2021.10.21)

info

20  
  3
Mamy nadzieję że policja w końcu zajmie się tym zakłócaniem porządku? Nie życzymy sobie takich incydentów. Jak chcą wylać to co siedzi w serduszkach to z dala od ludzi.
(2021.10.21)

info

14  
  3
a dla zainteresowanych i naiwnych polecam
slawekel (2021.10.21)

info

11  
  0
Lepsza tuska niż kaczuszka
(2021.10.21)
Marsz kobiet przeciwko Polexitowi No większej bzdury nie słyszałem. Jak chcą spacerować to do parku, a nie ulice blokować. Po drugie jaki Polexit?? Znalazły sobie sposób na zarobek bo do innej roboty się nie nadają
Czaskowski (2021.10.21)

info

19  
  3
się zdziwisz orle, się zdziwisz. może do tego Twojego (nie)rządu to powiedz.
(2021.10.21)
Będą maszerowały za Konstytucją czy przeciw Konstytucji, bo się pogubiłem? A nie, to Król Europy powiedział, że będzie polexit.
(2021.10.21)

info

15  
  3
I zaeebiscieeee!!!! Tylko ze elblonk zacofany i same stare zacofane dziady mieszkaja
Karolina Ju (2021.10.21)

info

5  
  11
O co chodzi w strajku przeciw polexitowi. Polska nie opuszcza i nie ma zamiaru opuszczać UE. Chyba chodzi o zadymę. Wlacz myślenie.
Polka1 (2021.10.21)

info

16  
  2