A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No i znów zacznie się - w pierwszym szeregu pewnie będzie Falej, Wcisła, Gelert i może Lempart. Dalej inni sympatyzujący zadymiarze. Pewnie będą mieć założone maski w celu ananimowego działania.
Dziewczyny jak już zaczniecie protest pod siedzibą Pisu to potem zajdzcie pod prezyzydium na trybunalskiej i tam też chwilę pokrzyccie-przecież prezydent naszego miasta p. Wróblewski obiecywał zniżkę na ciepło z epecu o 20 procent, a w tym roku mamy kolejną podwyżkę ciepła. .. .Jak wyliczać błedy to wszystkim. .. Życze miłego protestu i nie zapominajcie dlaczego i dzięki komu tak ciężko żyje się w tym mieście. ..
Mamy nadzieję że policja w końcu zajmie się tym zakłócaniem porządku? Nie życzymy sobie takich incydentów. Jak chcą wylać to co siedzi w serduszkach to z dala od ludzi.
Lepsza tuska niż kaczuszka
Marsz kobiet przeciwko Polexitowi
No większej bzdury nie słyszałem. Jak chcą spacerować to do parku, a nie ulice blokować. Po drugie jaki Polexit?? Znalazły sobie sposób na zarobek bo do innej roboty się nie nadają
się zdziwisz orle, się zdziwisz. może do tego Twojego (nie)rządu to powiedz.
Będą maszerowały za Konstytucją czy przeciw Konstytucji, bo się pogubiłem? A nie, to Król Europy powiedział, że będzie polexit.
I zaeebiscieeee!!!! Tylko ze elblonk zacofany i same stare zacofane dziady mieszkaja
O co chodzi w strajku przeciw polexitowi. Polska nie opuszcza i nie ma zamiaru opuszczać UE. Chyba chodzi o zadymę. Wlacz myślenie.