UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najpierw ogłoszono w dniu wczorajszym "marsz przeciwko podwyżkom", teraz już "marsz przeciwko polexitowi"? Czy organizatorki ogarniają jeszcze, co tak naprawdę organizują i dla kogo, czy to tylko heca dla hecy ma być, bo takie przyszły wytyczne z lib-centrali? #JestemWesołyRomek, #AwLesieLeżąZwłoki. ..
RobertKoliński