UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O ile wiem nie ma i nie będzie żadnego polexitu. Trzeba trochę pomyśleć, ale czego wymagać od organizatorow?
Polka1
O ile wiem nie ma i nie będzie żadnego polexitu. Trzeba trochę pomyśleć, ale czego wymagać od organizatorow?
Polka1