UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i znów zacznie się - w pierwszym szeregu pewnie będzie Falej, Wcisła, Gelert i może Lempart. Dalej inni sympatyzujący zadymiarze. Pewnie będą mieć założone maski w celu ananimowego działania.
Zkjot
No i znów zacznie się - w pierwszym szeregu pewnie będzie Falej, Wcisła, Gelert i może Lempart. Dalej inni sympatyzujący zadymiarze. Pewnie będą mieć założone maski w celu ananimowego działania.
Zkjot