A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A w sobotę 23 o godzinie 12 jest w Gdańsku marsz Wolności pod Neptunem.
:D :D :D żenuła. ..
Chyba ten strajk nieaktualny bo parlament europejski przyjął wyrok TK w sprawie przworządności w Polsce
Nikt nie chce wychodzić z UE, więc to zwykły piknik, aby pokazać się.
Naprawdę mózg macie zalany jadem potuska, ,gdzie jest wasza ojczyzna? Bo chyba nie Polsks
hahaha cenzurka cenzurka :D ale marsz kobiet nie maszeruje w obronie wolności słowa na portelu :D:D lewy portel :D lewa demokracja :D
A ja chce wyrazić sprzeciw wobec tego, że jutro spadnie z nieba śnieg!!! Czyli również wyrażam sprzeciw wobec czegoś co nie zaistnieje a nawet nie ma takiego tematu. Durnie sprzeciwiają sie polexitowi, który sami sobie wkręcili!
Z drugiej strony…czy to była aż taka strata dla nas…wątpie. Dla niemiaszków a i owszem. Unia to taki łańcuszek argetyński
Jak znowu zablokują oba pasy ruchu ze nawet karetka nie będzie miała jak przejechać to z powództwa cywilnego ja im wytoczę pozew za blokowanie drug dla pojazdów uprzywilejowanych !!
Uwaga PortEl =
C
E
N
Z
U
R
A
Komu służycie ?
Jedni pracują inni demonstrują. Na każdej demonstracji te same osoby. Sprawia to wrażenie grupy do wynajęcia.