UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziewczyny jak już zaczniecie protest pod siedzibą Pisu to potem zajdzcie pod prezyzydium na trybunalskiej i tam też chwilę pokrzyccie-przecież prezydent naszego miasta p. Wróblewski obiecywał zniżkę na ciepło z epecu o 20 procent, a w tym roku mamy kolejną podwyżkę ciepła. .. .Jak wyliczać błedy to wszystkim. .. Życze miłego protestu i nie zapominajcie dlaczego i dzięki komu tak ciężko żyje się w tym mieście. ..

SYN SYLWESTRA