UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dziewczyny jak już zaczniecie protest pod siedzibą Pisu to potem zajdzcie pod prezyzydium na trybunalskiej i tam też chwilę pokrzyccie-przecież prezydent naszego miasta p. Wróblewski obiecywał zniżkę na ciepło z epecu o 20 procent, a w tym roku mamy kolejną podwyżkę ciepła. .. .Jak wyliczać błedy to wszystkim. .. Życze miłego protestu i nie zapominajcie dlaczego i dzięki komu tak ciężko żyje się w tym mieście. ..
SYN SYLWESTRA