UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mamy nadzieję że policja w końcu zajmie się tym zakłócaniem porządku? Nie życzymy sobie takich incydentów. Jak chcą wylać to co siedzi w serduszkach to z dala od ludzi.


Anuluj