UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mamy nadzieję że policja w końcu zajmie się tym zakłócaniem porządku? Nie życzymy sobie takich incydentów. Jak chcą wylać to co siedzi w serduszkach to z dala od ludzi.
Mamy nadzieję że policja w końcu zajmie się tym zakłócaniem porządku? Nie życzymy sobie takich incydentów. Jak chcą wylać to co siedzi w serduszkach to z dala od ludzi.