UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O co chodzi w strajku przeciw polexitowi. Polska nie opuszcza i nie ma zamiaru opuszczać UE. Chyba chodzi o zadymę. Wlacz myślenie.

Polka1

Anuluj