UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@GłębokaMyśl - Boście zwykła Myśl Neoliba, niespecjalnie głębokością skażona, a nie tam, że jakieś głębokości w grę wchodzą; Sprawa jest prosta: a)piszę prawdę, b)złodziei i defraudantów nazywam czasem jak należy, zawsze opierając się na faktach, dla sprawiedliwości społecznej i zdrowia publicznego; c)skoro są to fakty, to ci złodzieje dobrze już zwykle wiedzą, że w sądach nie mają czego szukać, bo tylko więcej ich szwindli i złodziejstwa na jaw przy takiej okazji wyjść może. A i lud przecież głupi nie jest i zwykle ma też całkiem niezłą wiedzę o tym, o czym wspominam w swoich tekstach. I to dlatego siedzą zarobasy i defraudanci cicho - udają zwyczajnie, że dopóki Koliński nie napisze po nazwisku, że ten i ta to złodzieje, to dopóty jest to tekst nie o nich. Dawno pisałem, że burżuazja, patoprawactwo i neoliberały wstydu nie mają, bo że sumienia, to wiadomo:), i jak zwykle miałem/mam rację; #oligarchia, #korupcja, #pazerność, #nieudolność, #egoizm, #wyzysk, #rak, #PureEvil 🚩 #TaxTheRich, #PrawdaWasWyzwoli, #obrońcyZwyroli;
RobertKoliński