UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Miasto ma być przyjazne i bezpieczne dla Jego mieszkańców. Więc budowa tej ulicy wpłynie na bezpieczeństwo w ruchu drogowym naszego miasta. A tak na marginesie to ciekawe jest ilu z tych podpisujących / oddających głos przeciw budowie ul. Wschodniej / odwiedza Bażantarnię?
kiki