UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto ma być przyjazne i bezpieczne dla Jego mieszkańców. Więc budowa tej ulicy wpłynie na bezpieczeństwo w ruchu drogowym naszego miasta. A tak na marginesie to ciekawe jest ilu z tych podpisujących / oddających głos przeciw budowie ul. Wschodniej / odwiedza Bażantarnię?
kiki