UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto ma być przyjazne i bezpieczne dla Jego mieszkańców. Więc budowa tej ulicy wpłynie na bezpieczeństwo w ruchu drogowym naszego miasta. A tak na marginesie to ciekawe jest ilu z tych podpisujących / oddających głos przeciw budowie ul. Wschodniej / odwiedza Bażantarnię?

kiki

Anuluj