A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Trzeba sp. .z tego miasta.
Pakiet Klimatyczny jest tylko w Europie, żadnych Chin i USA i Ameryki południowej to nie obchodzi
blebleble a fakty są takie - w bogatym Wrocławiu ceny za ciepło są prawie o połowę niższe i do takiej skandalicznej sytuacji doprowadzili słonina z Wróblewskim
To nie palić węglem w kotłowni EPEC na Zatorzu
inflacja 6 procent czyli nie rosną ceny tylko spadają aż o 4 procent, a wszystko dzięki mądrości i niesłychanej inteligencji władz miasta, brawo panie prezydencie, proszę dalej działać ku obniżeniu wszelkich cen, a szczeczaniem ludzi bez rozumu się nie przejmować
Czy jest tak jak mówicie? Dlaczego więc w innych miastach ciepło jest dużo tańsze? To co się teraz dzieje z emisją wiadomo było od dawna. Co zrobiliście aby temu zapobiec. Za ciepło w mieście odpowiada Prezydent. Powinien chyba wypowiedzieć się w temacie.
Tylko troszkę się kopci z kominka EPEC. Tam nie ma nawet emisji. Oni podobno mają tańsze ciepełko niż EKO. W zasadzie to prawie darmowe. Za przesył ich siecią to biorą tylko parę złotych. Jest drogo, a będzie drożej.
2 procent to wręcz niezauważalny wzrost, taki minimini wzrościk który jest wręcz obniżką cen bo chyba nawet ślepy widzi co się dzieje np z cenami paliwa, wydaje mi się, że prezydent Wróblewski powinien być premierem Polski i zadbać o wszystkich Polaków a nie tylko tych z Elblaga
Dobra zmiana!!!!!
Ojej. .. to nic. Za chwilę spadną o 22 procent, bo pan prezydent obiecał ceny niższe o 20 procent. A pan prezydent człowiekiem słownym jest, więc wszystko będzie wspaniale.