64
29.09.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Trzeba sp. .z tego miasta.
(2021.09.29)
Pakiet Klimatyczny jest tylko w Europie, żadnych Chin i USA i Ameryki południowej to nie obchodzi
Dzieci buthaprenu (2021.09.29)

info

24  
  0
blebleble a fakty są takie - w bogatym Wrocławiu ceny za ciepło są prawie o połowę niższe i do takiej skandalicznej sytuacji doprowadzili słonina z Wróblewskim
Upadły Harley (2021.09.29)

info

28  
  4
To nie palić węglem w kotłowni EPEC na Zatorzu
mieszkaniec Sielanki (2021.09.29)

info

14  
  3
inflacja 6 procent czyli nie rosną ceny tylko spadają aż o 4 procent, a wszystko dzięki mądrości i niesłychanej inteligencji władz miasta, brawo panie prezydencie, proszę dalej działać ku obniżeniu wszelkich cen, a szczeczaniem ludzi bez rozumu się nie przejmować
wdzięczny mieszkaniec (2021.09.29)

info

6  
  14
Czy jest tak jak mówicie? Dlaczego więc w innych miastach ciepło jest dużo tańsze? To co się teraz dzieje z emisją wiadomo było od dawna. Co zrobiliście aby temu zapobiec. Za ciepło w mieście odpowiada Prezydent. Powinien chyba wypowiedzieć się w temacie.
do dyr torpedy (2021.09.29)

info

18  
  1
Tylko troszkę się kopci z kominka EPEC. Tam nie ma nawet emisji. Oni podobno mają tańsze ciepełko niż EKO. W zasadzie to prawie darmowe. Za przesył ich siecią to biorą tylko parę złotych. Jest drogo, a będzie drożej.
Phihihi (2021.09.29)

info

11  
  2
2 procent to wręcz niezauważalny wzrost, taki minimini wzrościk który jest wręcz obniżką cen bo chyba nawet ślepy widzi co się dzieje np z cenami paliwa, wydaje mi się, że prezydent Wróblewski powinien być premierem Polski i zadbać o wszystkich Polaków a nie tylko tych z Elblaga
Toffis (2021.09.29)

info

11  
  6
Dobra zmiana!!!!!
aaaa1 (2021.09.29)

info

6  
  8
Ojej. .. to nic. Za chwilę spadną o 22 procent, bo pan prezydent obiecał ceny niższe o 20 procent. A pan prezydent człowiekiem słownym jest, więc wszystko będzie wspaniale.
W(f)spaniale (2021.09.29)