UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy jest tak jak mówicie? Dlaczego więc w innych miastach ciepło jest dużo tańsze? To co się teraz dzieje z emisją wiadomo było od dawna. Co zrobiliście aby temu zapobiec. Za ciepło w mieście odpowiada Prezydent. Powinien chyba wypowiedzieć się w temacie.

do dyr torpedy

Anuluj