UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy jest tak jak mówicie? Dlaczego więc w innych miastach ciepło jest dużo tańsze? To co się teraz dzieje z emisją wiadomo było od dawna. Co zrobiliście aby temu zapobiec. Za ciepło w mieście odpowiada Prezydent. Powinien chyba wypowiedzieć się w temacie.

do dyr torpedy