UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko troszkę się kopci z kominka EPEC. Tam nie ma nawet emisji. Oni podobno mają tańsze ciepełko niż EKO. W zasadzie to prawie darmowe. Za przesył ich siecią to biorą tylko parę złotych. Jest drogo, a będzie drożej.

Phihihi

Anuluj