UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
2 procent to wręcz niezauważalny wzrost, taki minimini wzrościk który jest wręcz obniżką cen bo chyba nawet ślepy widzi co się dzieje np z cenami paliwa, wydaje mi się, że prezydent Wróblewski powinien być premierem Polski i zadbać o wszystkich Polaków a nie tylko tych z Elblaga
Toffis