Wybrany wątek opinii
Bardzo ciekawy pomysł ale czemu z suchacza a nie z elblag? W sesnie rozumiem ze od czegos trzeba zaczac ale czy elblaf tez jest brany pod uwage?
Do moderacji
Odpowiedz
49
5
@sdfsdf - Gdy ostatnio byla inicjatywa rewitalizacji linii nadzalewowej, władze Elbląga - z Wróblem na czele - zareagowały, jak oparzone na taki pomysł i go odrzuciły. Skończyło się histeryczną wręcz sprzdażą Dworca Zdrój "tajemniczemu wlaścicielowi"za bezcen. Byle tylko uwalić potencjalną atrakcję. Nic więc dziwnego, że nikt nie chce brać pod uwagę naszego miasta. A może nawet inicjatorzy w/w pomysłu podeszły do wladz Elbląga, ale usłyszały - "nie bo nie". Tak wlaśnie "pro-rozwojowo i perspektywnicznie"dzialają władze miasta. W dobie przekopu Mierzei rewitalizacja linii powinna być priorytetem. I tu powstaje pytanie - czy wladze miasta celowo dzialają na szkodę miasta czy moze wzdłuż linii mieszka jakiś pociotek kogos z UM, ktory się "popłakał", ze ciuchcia będzie mu znowu jeździla pod oknem? Pole do popisu dla reporterów, ktorzy chyba boją się naszym wladzom zadawać trudne pytania.
Do moderacji
Odpowiedz
62
1
@sdfsdf - Bo Suchacz i Frombork mają GOSPODARZA 😉
Do moderacji
Odpowiedz
1
0