UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Decyzja byznesmebow nie przypadkowa. Wiedzą ze jak ruszy przekop, turystow, w tym zagranicznych, bedzie masa. Nie liczą przecież na miejscowych pedałujących drezynami.
Krzysztof M
Decyzja byznesmebow nie przypadkowa. Wiedzą ze jak ruszy przekop, turystow, w tym zagranicznych, bedzie masa. Nie liczą przecież na miejscowych pedałujących drezynami.
Krzysztof M