UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Decyzja byznesmebow nie przypadkowa. Wiedzą ze jak ruszy przekop, turystow, w tym zagranicznych, bedzie masa. Nie liczą przecież na miejscowych pedałujących drezynami.

Krzysztof M

Anuluj