UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To wielka idea do nikąd. Najlepsze rozwiązanie, to usunięcie torów i na nasypie utworzenie ścieżki rowerowej z Elbląg Zdrój do Starej Pasłęki. kolejne mrzonki dla wyciągnięcia kasy.

tylko ścieżka

Anuluj