UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To wielka idea do nikąd. Najlepsze rozwiązanie, to usunięcie torów i na nasypie utworzenie ścieżki rowerowej z Elbląg Zdrój do Starej Pasłęki. kolejne mrzonki dla wyciągnięcia kasy.
tylko ścieżka
To wielka idea do nikąd. Najlepsze rozwiązanie, to usunięcie torów i na nasypie utworzenie ścieżki rowerowej z Elbląg Zdrój do Starej Pasłęki. kolejne mrzonki dla wyciągnięcia kasy.
tylko ścieżka