UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem kolejny pomysł na Nic Nie Zrobienie a Zarobienie Któż to jeździć miałby z Słuchacza ? Kiedy to Elbląg marny bo marny ale zawsze to lepszy od Suchacza punkt wypadowy w sezonie turystycznym jest. Ile inwestorzy deklarują wkładu własnego w tę inwestycję ?
Góra Chrobrego