UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem kolejny pomysł na Nic Nie Zrobienie a Zarobienie Któż to jeździć miałby z Słuchacza ? Kiedy to Elbląg marny bo marny ale zawsze to lepszy od Suchacza punkt wypadowy w sezonie turystycznym jest. Ile inwestorzy deklarują wkładu własnego w tę inwestycję ?

Góra Chrobrego

Anuluj