63
27.09.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ja mam pytanie: gdzie jest dziś szynobus który miał kursować do Braniewa? Jakoś cicho się zrobiło w tym temacie. .. zaorali, zakopali czy co z nim?
(2021.09.29)

info

1  
  0
Lepiej jak leza nie używane? Mysle ze inwestorzy robia tak krotka trase bo sami nie wierza w ekonomiczny sens takiego przedsięwzięcia. Kilka razy probowano reanimowac kolej nadzalewowa i zawsze z takim samym skutkiem. Ile mozna robic te same bledy? Wystarczy wyjechac na droge do w strone suchacza zeby zobaczyc ilu jest rowerzystow. Jakby byla sciezka byloby jeszcze wiecej. Daje temu przeddsiewzieciu maks 1 rok
Jerzy Lebioda (2021.09.29)
@RobertKoliński - Ale masz robercik nawalone pod beretem
Ziom (2021.09.29)