UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo aktywna Pani poseł, nie to co ten Pan z wąsem co siedzi za prezesem. .Właśnie siedzi i cicho szaaa, zastanówcie się ludzie przy kolejnych wyborach na kogo głosujecie.


Anuluj