Wybrany wątek opinii
Elblążanie pytają posłanki Farlej CO LEWICA ZROBIŁA DLA ELBLĄGA PRZEZ ostatnie 30 lat ! ! !===> najwyższe bezrobocie w kraju odpływ młodych mieszkańców mających budować przyszłość miasta i zapaść gospodarczo społeczną !!! SAME SUKCESY niczym OKUPANT !
Do moderacji
Odpowiedz
138
49
Jak to co? A kto dal nam przygłupie wszechwiedzącego Roberta K
Do moderacji
Odpowiedz
4
7
Miało być przygłupa
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Jak to co ? A kto walczy o nadanie kawałkowi trawnika nazwy "skwer praw kobiet ".
Do moderacji
Odpowiedz
8
4