Wybrany wątek opinii

Elblążanie pytają posłanki Farlej CO LEWICA ZROBIŁA DLA ELBLĄGA PRZEZ ostatnie 30 lat ! ! !===> najwyższe bezrobocie w kraju odpływ młodych mieszkańców mających budować przyszłość miasta i zapaść gospodarczo społeczną !!! SAME SUKCESY niczym OKUPANT !
(2021.09.20)
Jak to co? A kto dal nam przygłupie wszechwiedzącego Roberta K
(2021.09.20)
Miało być przygłupa
(2021.09.20)
Jak to co ? A kto walczy o nadanie kawałkowi trawnika nazwy "skwer praw kobiet ".
(2021.09.20)
Powrót do komentarzy