UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to Elbląg nieprzygotowany? A otwarcie śmietnika na kapsle czy gabinetu dentystycznego to mało???? Przecież prezydent wróblewski ostro działa. .. .

1123

Anuluj