UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę, że trzeba przypomnieć niektórym, że Polska to nie Polin i będziemy u siebie swoje rządy prowadzić bez tłumaczenia i uzasadniania.
Myślę, że trzeba przypomnieć niektórym, że Polska to nie Polin i będziemy u siebie swoje rządy prowadzić bez tłumaczenia i uzasadniania.