UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę, że trzeba przypomnieć niektórym, że Polska to nie Polin i będziemy u siebie swoje rządy prowadzić bez tłumaczenia i uzasadniania.


Anuluj