A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
patrząc na te feminazistki to gro z nich żyje w związkach homo więc im nie grozi zajście w ciążę a i ich aparycja jest. .zacytuję "nie ma brzydkich kobiet. tylko wina czasem brak", to też nie zwabią faceta.
paszły won na szczaw. A głupcy im przyklaskujecie.
Olsztyn stara dama tak się powinna nazywać stolica warmi i Mazur Elbląg do pomorza
"Lochy obok niej". Komentaż typowego zaściankowego, zakompleksionego polaka katolika. Z miłosierdziem Bożym obraził dwie kobiety. Jak masz takie zdanie o kobietach to świadczy tylko o tobie. Jesteś maluczkim osobnikiem i pewnie masz małego ptaszka.
Niezłe szambo inceli wybiło tu w komentarzach - prawacko-religianckie tumaństwo nie rozumie, że odbierają ludziom ich należne prawa i ujada łajdacko za pieniądze Szefernakera i Ziobry. A niech ujadają, aż pękną. A my róbmy swoje:)#RewolucjaJestKobietą!
Dwie kobiety? Jakie kobiety gdzie Ty tam widzisz kobiety? Przecież one same siebie nazywają "osobami z macicą"ja mogę dodać"pojemniki na spermę "
Bzdura, a właściwie bzdur wiele. Nazwa skweru na pokaz, bo realnej wartości to nie przedstawia. Na dodatek słowotwórstwo w postaci pojęcia "herstoria", które wskazuje na nieznajomość leksykalnego źródła terminu "historia", a co za tym idzie nieopatrznie nawiązanie do angielskich zaimków.
Elbląg jest kobietą?? Czy oby na pewno?? Ta Elbląg?? Czy TEN Elbląg?? A ja chcę by w Elblągu był Skwer parówkowych skrytożerców!!!! A tym Panią mówimy stanowcze NIE. Szkoda pukania w ekran smartfonu by to rzeczowo skwitować.
Żenada
Złożyła wniosek o skwer, to mało?? Poproszę jeszcze skwer prawa o ruchu drogowym - ponieważ te prawo jest bardziej nie przestrzegane i przez większość obywateli, niż prawa kobiet.