Wybrany wątek opinii

Co zrobiłaś dobrego DLA Elbląga i mieszkańców przez ten okres. Bo NIC to pewne. WSTYD.
(2021.07.05)
Złożyła wniosek o skwer, to mało?? Poproszę jeszcze skwer prawa o ruchu drogowym - ponieważ te prawo jest bardziej nie przestrzegane i przez większość obywateli, niż prawa kobiet.
Tomasz85 (2021.07.05)
Powrót do komentarzy