Wybrany wątek opinii
Co zrobiłaś dobrego DLA Elbląga i mieszkańców przez ten okres. Bo NIC to pewne. WSTYD.
Do moderacji
Odpowiedz
51
3
Złożyła wniosek o skwer, to mało?? Poproszę jeszcze skwer prawa o ruchu drogowym - ponieważ te prawo jest bardziej nie przestrzegane i przez większość obywateli, niż prawa kobiet.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1