A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pani Posel to tylko garska nawiedzonych fanatyków, niestety tacy stanowią tu większość, taki mamy klimat, szkoda zachodu na to miasto, tu juz tylko skwer nawiedzonych i patoli proponuję
uberisoty, pracują do 60 roku życia, reszta haruje jeszcze 5lat, dłużej żyją bo wszystkie programy medyczne są skierowanie na nie, praca fizyczna je hańbi, zajmują się wobec tego pracami lekkimi fizycznie ewentualnie pracują umysłowo, ponieważ tylko nieliczne są w tym dobre, walczą o limity zatrudnienia, generalnie nie rodzą dzieci, coraz mniej jest takich co nawet jak urodzą to potrafią się dzieckiem zająć, o kierowaniu domem zapomnij, prawie żadna nie ma o tym zielonego pojęcia, nie dorastają swoim babkom do pięt, wybitnie roszczeniowe i żarłoczne, takie one teraz są
Ogólnie można jeszcze nazwać ulice i place imionami Praw dziecka, praw pracowniczych, praw osób nieheteronormatywnych, praw zwierząt domowych, hodowlanych i dzikich, praw człowieka, praw oskarżonego, praw majątkowych, praw autorskich i innych praw. Jednego tylko wtedy nie będzie, bo i już brakuje. Praw logiki i zdrowego rozsądku. P. S. Elbląg jest rodzaju męskiego. Jeśli politycy nie widzą innych problemów poza tymi, o które walczą w swoich happeningach to ja dziękuję.
To jest chore co te ludzie wyprawiają. Oni naprawdę mają nie równo pod sufitem czy tylko tak udawają
Jeśli Elbląg jest kobietą taką jak na zdjęciu to niech lepiej zacznie biegać XD XD XD
Patrząc na zdjęcie to slogan "Elbląg w formie"nabiera nowego znaczenia hehehehehhehe :D
A ja bym chciał, aby Kolej Nadzalewowa kursowała. Żeby dworzec PKP Elbląg Zdrój został odkupiony. Żeby powróciły pociągi Elbląg- Młynary- Braniewo.
Spoko. A kiedy powstanie Rondo Praw Mężczyzn?
To nie mają czym zabłysnąć i wymyślają głupoty. A gdzie skwer mężczyzn ? dzieci ? emerytów ? lekarzy ? strażaków ? policjantów ? wymieniać można by długo. ..
Kopernik też była kobietą.