120
05.07.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pani Posel to tylko garska nawiedzonych fanatyków, niestety tacy stanowią tu większość, taki mamy klimat, szkoda zachodu na to miasto, tu juz tylko skwer nawiedzonych i patoli proponuję
(2021.07.05)

info

4  
  13
uberisoty, pracują do 60 roku życia, reszta haruje jeszcze 5lat, dłużej żyją bo wszystkie programy medyczne są skierowanie na nie, praca fizyczna je hańbi, zajmują się wobec tego pracami lekkimi fizycznie ewentualnie pracują umysłowo, ponieważ tylko nieliczne są w tym dobre, walczą o limity zatrudnienia, generalnie nie rodzą dzieci, coraz mniej jest takich co nawet jak urodzą to potrafią się dzieckiem zająć, o kierowaniu domem zapomnij, prawie żadna nie ma o tym zielonego pojęcia, nie dorastają swoim babkom do pięt, wybitnie roszczeniowe i żarłoczne, takie one teraz są
Dfhn (2021.07.05)

info

12  
  1
Ogólnie można jeszcze nazwać ulice i place imionami Praw dziecka, praw pracowniczych, praw osób nieheteronormatywnych, praw zwierząt domowych, hodowlanych i dzikich, praw człowieka, praw oskarżonego, praw majątkowych, praw autorskich i innych praw. Jednego tylko wtedy nie będzie, bo i już brakuje. Praw logiki i zdrowego rozsądku. P. S. Elbląg jest rodzaju męskiego. Jeśli politycy nie widzą innych problemów poza tymi, o które walczą w swoich happeningach to ja dziękuję.
(2021.07.05)

info

18  
  1
To jest chore co te ludzie wyprawiają. Oni naprawdę mają nie równo pod sufitem czy tylko tak udawają
(2021.07.05)

info

13  
  2
Jeśli Elbląg jest kobietą taką jak na zdjęciu to niech lepiej zacznie biegać XD XD XD
(2021.07.05)
Patrząc na zdjęcie to slogan "Elbląg w formie"nabiera nowego znaczenia hehehehehhehe :D
(2021.07.05)

info

16  
  2
A ja bym chciał, aby Kolej Nadzalewowa kursowała. Żeby dworzec PKP Elbląg Zdrój został odkupiony. Żeby powróciły pociągi Elbląg- Młynary- Braniewo.
(2021.07.05)

info

15  
  2
Spoko. A kiedy powstanie Rondo Praw Mężczyzn?
GośćGość (2021.07.05)

info

13  
  2
To nie mają czym zabłysnąć i wymyślają głupoty. A gdzie skwer mężczyzn ? dzieci ? emerytów ? lekarzy ? strażaków ? policjantów ? wymieniać można by długo. ..
Anonimek1 (2021.07.05)
Kopernik też była kobietą.
redrum (2021.07.05)

info

10  
  2