UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niezłe szambo inceli wybiło tu w komentarzach - prawacko-religianckie tumaństwo nie rozumie, że odbierają ludziom ich należne prawa i ujada łajdacko za pieniądze Szefernakera i Ziobry. A niech ujadają, aż pękną. A my róbmy swoje:)#RewolucjaJestKobietą!

tow. Koliński letko zarobion