UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

patrząc na te feminazistki to gro z nich żyje w związkach homo więc im nie grozi zajście w ciążę a i ich aparycja jest. .zacytuję "nie ma brzydkich kobiet. tylko wina czasem brak", to też nie zwabią faceta.


Anuluj