UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niezłe szambo inceli wybiło tu w komentarzach - prawacko-religianckie tumaństwo nie rozumie, że odbierają ludziom ich należne prawa i ujada łajdacko za pieniądze Szefernakera i Ziobry. A niech ujadają, aż pękną. A my róbmy swoje:)#RewolucjaJestKobietą!
tow. Koliński letko zarobion