UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niezłe szambo inceli wybiło tu w komentarzach - prawacko-religianckie tumaństwo nie rozumie, że odbierają ludziom ich należne prawa i ujada łajdacko za pieniądze Szefernakera i Ziobry. A niech ujadają, aż pękną. A my róbmy swoje:)#RewolucjaJestKobietą!

tow. Koliński letko zarobion

Anuluj