A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ręce precz od dzieci. .. obślizgłe twory. .. bo po łapach. ..
Ono w czerwonych włosach jakoś mnie nie dziwi, że z lewicy. .. .
Elblongi z browarem w łapie, wstyd mi, ze mieszkam z wami w jednym mieście. Brawo, dzielne kobiety, popieram. Koniec dyktatury dziadersów, zapatrzonych w kościelne brzuchy. Może pomodlcie się, za dzieci pomordowane w Kanadzie przez świątobliwych ojczulków.
Kopernik też była kobietą. .
Te panie nie mają żadnych praw w domu z oczywistych przyczyn dla tego szukają jakiegoś prawa na ulicy gdzie giną w tłumie podobnych sobie
bez urazy, ale tak samo jak się leczy alkoholika powinno być leczone kobiety żarłoki, to ten sam problem psychologicznomedyczny, uzależnienie od jedzenia jeszcze bardziej jest chyba nawet szkodliwe, młode zdeformowane przez nadmiar tłuszczu osoby powinny być poddawane przymusowemu leczeniu antyżarłowemu, to jest bardzo poważny problem społeczny tak samo ważki jak alkoholizm, tym się kobiety zajmijcie bo to was dziesiątkuje
PiS. .. Patologia i Skorumpowani.
Ależ raszplungi. Ktoś kiedyś widział ładną feministkę?Znam Anję Rubik, ale to chyba wyjątek?
Precz z komuną