UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg jest kobietą?? Czy oby na pewno?? Ta Elbląg?? Czy TEN Elbląg?? A ja chcę by w Elblągu był Skwer parówkowych skrytożerców!!!! A tym Panią mówimy stanowcze NIE. Szkoda pukania w ekran smartfonu by to rzeczowo skwitować.
Tomasz85