120
05.07.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Morderczynie, niczym nie różniące się od faceta z wąsem z kraju waszego finansowania. Jesteście dnem, najgorszym sortem ludzi. Nawet suka nie zabiją swojego potomstwa. A wy bez mrugnięcia okiem jesteście za zabijaniem tych co bronić się nie mogą. Każda aborcjonistka na łożu śmierci heroiczny śmiech zamieni w łzy. Usłyszy płacz dziecka ! Usłyszy płacz dziecka, swojego, którego się. .. pozbyła. Wy jesteście kobietami ?. .. .. Jesteście egoistkami. Chcecie aby wasz świat był idealny. Nie wiesz do czego seks służy? Chcecie się w Boga bawić? Wasze ciało wasza sprawa ? Nie ! To nie jest wasze ciało. To ciało naszego rodaka, obywatela, być może wynalazcy. Ono też by chciało kochać i być kochanym. .to być może nowy kolega na stadionie, nowy lekarz, policjant. ..
(2021.07.05)

info

31  
  10
Nie pisiory, tylko normalni ludzie. ..
Poinformowany (2021.07.05)
Myślałem, że po cyrku covidowym lewica zajmie się faktycznymi problemami, jak słaby dostęp do służby zdrowia, nieustannie rosnące ceny, zarobki poniżej godności. Jak widać dobre czasy nadal trwają i lewica zajmuje się jak jej protoplaści czyli problemami, które w normalnych społeczeństwach są nieznane.
giso1 (2021.07.05)

info

36  
  2
Ta wstrętna i natrętna Baba przyczepiła się do Elbląga. Jeszcze tu ciągnie uzdrowiciela Słupska, a co on ma do kobiet, przecież to wielbiciel chłopaków. Falej lepiej niech z sobą zrobi porządek i ucieka do Olsztyna.
Zkjot (2021.07.05)

info

33  
  3
Oczywiście, jesteśmy tego warte!!!
(2021.07.05)

info

4  
  15
@reAListkA - No tak bo takie kobiety jedyne co potrafią zmienić to nazwę skrzyżowania xD. Tego Elbląg potrzebuje. ..
Kokosza (2021.07.05)
@LAT - Nie tylko samotnych. Świadomych, mądrych i pewnych swojej wartości. To Was najbardziej boli szowinistyczne ułomki!!!
(2021.07.05)
Nie dziwie się, ze w Elblągu. Jakies Pęklewo czy w Stępniu to nie wiadomo czy to będzie Polska. Austriacki był Hitler aczkolwiek nie polskie ugrupowania mogą czychać
tourist attraction (2021.07.05)

info

0  
  5
@reAListkA - I git! Wasz wybór był taki. Nie odbierajcie go inaczej czującym i myślącym!!! Dużo zdrowia dla synka!!!
(2021.07.05)
Hahahaha:)
TomaszCybulski (2021.07.05)

info

2  
  3