UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślałem, że po cyrku covidowym lewica zajmie się faktycznymi problemami, jak słaby dostęp do służby zdrowia, nieustannie rosnące ceny, zarobki poniżej godności. Jak widać dobre czasy nadal trwają i lewica zajmuje się jak jej protoplaści czyli problemami, które w normalnych społeczeństwach są nieznane.
giso1