UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ta wstrętna i natrętna Baba przyczepiła się do Elbląga. Jeszcze tu ciągnie uzdrowiciela Słupska, a co on ma do kobiet, przecież to wielbiciel chłopaków. Falej lepiej niech z sobą zrobi porządek i ucieka do Olsztyna.

Zkjot