A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Średniowiecze wybiło w komentarzach. .. Rodźcie Panie w takim razie chore i martwe płody bez zadnej pomocy. Powodzenia. .. Mysle ze wypisuja tu komentarze same samce. ..
W du_ach się już przewraca widzę. .i co jeszcze może pomnikowi golasa przed hotelem Arbiter dorobić cycki. .
czy wyznacznikiem skrajnego feminizmu zawsze jest tusza i mało ciekawa aparycja?
Cały ten zgiełk, głównie dzięki klerowi i religii, który staroświeckie bezsensowne zasady patriarchalne utrzymuje na siłę, bo jest fajnie tym facetom z tym. Religie, które ponizają kobiety dla własnej wygody, czynią z kobiet kury domowe, powinny już zmądrzeć, najwyższy czas na zmiany. Czas na normalność! Przecież każdy za swoje grzechy odpowie przed Bogiem. Jeszcze niedawno pokazanie przez kobietę kostki u nogi było wielkim grzechem, a co teraz już nie jest, dlaczego? Wszystko można unormalnić, religię też.
Jeżeli wg Ciebie miarą rozwoju i postępu jest aborcja to gratuluję głupoty. Elbląg jest za życiem. Wypad za Odrę to ci jeszcze eutanazję zrobią w imię tego nie średniowiecza
Trudno o bardziej szowinistyczne osoby, niż te widniejące na zdjęciu do powyższego artykułu.
Nie daj Boże twojej zonie każą urodzić martwy płód bez główki który zabije ja także. Nie mam pytan. .. Po co medycyna po co edukacja jak jest religia. ..
W większości krytykują tu ci co w domu mają brzydkie baby, a ogladają się za innymi oraz wylewają żółć co co lezą krzyżem w kosciele
Jeżeli jest stan zagrożenia życia matki to można dokonać aborcji. Przeczytaj. A jak nie potrafisz to trudno. Nie wycieraj sobie gęby religią bo to nie ma nic wspólnego. Jesteście morderczyniami i nic tego nie zmieni
Gown. o prawda. Martwy niby zapis dla mydlenia oczu. Poczytaj lekarzy i relacje z takich porodow. Czytanie nie boli.